Aktualności z policja.pl
31.07.2014
Legionowo
Kryminalni z Legionowa zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 33-letni Krzysztof W. był poszukiwany od stycznia tego roku, na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Legionowie za przestępstwa kradzieży z włamaniem. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi 2 lata.
31.07.2014
Otwock
Policjanci z komisariatu w Józefowie, zatrzymali dwóch nastolatków podejrzanych o kradzież roweru. Mimo pewnego triku zastosowanego przez sprawców, mundurowi szybko ustalili ich personalia i odzyskali skradziony sprzed supermarketu pojazd. Ich sprawa trafi teraz do sądu rodzinnego.
31.07.2014
KSP
O godzinie 12.00 w Sali Balowej na Zamku Królewskim odbyła się dzisiaj uroczysta sesja Rady m. st. Warszawy, podczas której zostały wręczone tytuły honorowego obywatela stolicy oraz nagrody m. st. Warszawy. Uroczyste spotkanie radnych z powstańcami było częścią programu obchodów 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Udział w sesji wziął m.in. Komendant Stołeczny Policji, nadinsp. Dariusz Działo.
31.07.2014
Praga Północ, Białołęka, Targówek
Policjanci z Pragi Północ zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. W trakcie przeszukania lokalu, należącego do Konrada P. funkcjonariusze ujawnili w szafce torebki foliowe z zawartością marihuany, mefedronu i amfetaminy. 24-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna już usłyszał zarzut.
31.07.2014
Ochota, Ursus, Włochy
Policjanci z warszawskich Włoch zatrzymali podejrzanego o włamanie. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wszedł do mieszkania przy pomocy skradzionych wcześniej kluczy. 18-letni Patryk R. w ręce funkcjonariuszy wpadł dwa dni później. Dzisiaj usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem. Grozić mu może kara pozbawienia wolności do lat 10.
31.07.2014
Ochota, Ursus, Włochy
Policjanci z warszawskich Włoch zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież skody. Funkcjonariusze odzyskali także samochód. 25-letni Marcin P. usłyszał już zarzut za kradzież z włamaniem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat więzienia.
31.07.2014
Bielany, Żoliborz
Bielańscy policjanci zatrzymali na pętli autobusowej nietrzeźwego kierowcę. 41-letni mężczyzna kierował autobusem mając w organizmie ponad promil alkoholu. Wojciech M. usłyszał już zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.
31.07.2014
Mińsk Mazowiecki
Dzięki telefonicznemu zgłoszeniu od mieszkańców, wywiadowcy zatrzymali mężczyznę, który dostał się do garażu na prywatnej posesji w Targówce. Policjanci podjęli interwencję, gdy mężczyzna oświetlał sobie latarką pomieszczenie, prawdopodobnie w poszukiwaniu interesujących „fantów”. Podejrzanemu przedstawiono już zarzut usiłowania popełnienia kradzieży.
31.07.2014
KSP
W związku uroczystościami organizowanymi z okazji 70. rocznicy Powstania Warszawskiego informujemy, że w stolicy zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu, w tym zakazy parkowania.
31.07.2014
Legionowo
Wczoraj drugi dzień z rzędu legionowscy kryminalni zatrzymali poszukiwanego listem gończym. Za 33-letnim Krzysztofem W., od stycznia tego roku, Sąd Rejonowy w Legionowie wydał list gończy za przestępstwa kradzieży z włamaniem. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi 2 lata.
<<
<
1
...