Aktualności z policja.pl
28.01.2015 film
Mińsk Mazowiecki
W wyniku działań policjantów z wydziału kryminalnego mińskiej komendy, namierzono mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami. 32-letni mężczyzna zatrzymany przez kryminalnych okazał się mieszkańcem gminy Siennica. Usłyszał w prokuraturze zarzut udzielania środków odurzających w celu osiągnięcia korzyści majątkowej oraz zarzut udzielania narkotyków innym osobom. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za takie przestępstwo karę do 10 lat pozbawienia wolności.
28.01.2015
Mińsk Mazowiecki
Dziś podczas uroczystej odprawy kadry kierowniczej, miało miejsce odczytanie rozkazu personalnego Komendanta Stołecznego Policji o czasowym powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Mińsku Mazowieckim nadkomisarzowi Bartłomiejowi Dydkowi, dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału do Spraw Odzyskiwania Mienia w Komendzie Stołecznej Policji. W odprawie wziął udział Komendant Stołeczny Policji inspektor Michał Domaradzki, który życzył Komendantowi sukcesów i stworzenia policyjnego zespołu, który swoją służbą da mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa na najwyższym poziomie.
28.01.2015
Grodzisk Mazowiecki
Zaledwie kilka dni zajęło grodziskim policjantom rozwiązanie sprawy napadu na salon gier. Funkcjonariusze ustalili i zatrzymali 40-letniego mężczyznę podejrzewanego o dokonanie rozboju. Jeszcze dziś o zarzutach i dalszym losie Rafała W. zdecyduje prokuratura i sąd. Policjanci ustalają jeszcze udział innych osób w tym przestępstwie.
28.01.2015
KSP
Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starszych mieszkańców Warszawy. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny. Osoby te mogą prosić o pieniądze, które mają im pomóc w rozwiązaniu nagłego problemu. Nie pozwólmy, aby w ten sposób nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia. Porozmawiajmy z nimi o oszustach.
28.01.2015
Warszawa Zachód
Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego podczas przeprowadzanej interwencji zatrzymali Stanisława Ł. Mężczyzna, pomimo żądania zgłaszającej, nie chciał opuścić jej posesji. Kobieta o pomoc poprosiła funkcjonariuszy. W pewnym momencie 64-latek zaczął się awanturować i znieważył policjantów wykonujących czynności służbowe. Badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy. Miał 2,4 promila alkoholu w organizmie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.
28.01.2015
Praga Północ, Białołęka, Targówek
Kiedy podczas rozmowy telefonicznej znajomy niespodziewanie rozłączył się i powiedział, że źle się czuje, zaniepokojony mężczyzna telefonujący z Katowic natychmiast zaalarmował o tym funkcjonariuszy z Pragi Północ, informując, że kolega najprawdopodobniej stracił przytomność. Policjanci nie czekając długo udali się we wskazane miejsce. Okazało się, że w mieszkaniu znajdował się chory 61-latek. Funkcjonariusze wezwali karetkę pogotowia, która zabrała mężczyznę do szpitala.
28.01.2015
Praga Południe, Rembertów, Wawer, Wesoła
50-letni Tomasz K. wpadł w ręce policjantów z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją. Mężczyzna podejrzany jest o przywłaszczenie mienia znacznej wartości. Na przestrzeni 20 miesięcy, mając dostęp do rachunków i rozliczeń firmy, w której pracował w sumie zasilił własne konto kwotą blisko miliona trzystu tysięcy złotych. W prokuraturze usłyszał zarzut i został objęty policyjnym dozorem.
28.01.2015
Pruszków
Pruszkowscy policjanci prowadzą czynności poszukiwawcze dotyczące 66-letniego STANISŁAWA ŁYŻNIKA. Ktokolwiek zna jego miejsce pobytu, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszkowie lub najbliższą jednostką Policji.
28.01.2015
Ochota, Ursus, Włochy
Policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu poszukują zaginionej 76-letniej Józefy Szewczuwianiec. Kobieta 06-01-2015 roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu jej miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Rejonową Policji Warszawa III, ul. Opaczewska 8, telefon 0-22-603-93-50 lub z najbliższą jednostką Policji i pod bezpłatnymi nr tel. 997 i 112.
28.01.2015
Śródmieście
Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży między innymi karty płatniczej oraz dokumentów. Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery monitoringu. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma informacje dotyczące wspomnianego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przy ulicy Dzielnej 12.
<<
<
1
...