Aktualności z policja.pl
28.02.2015
KSP
W związku z rozpoczynającym się 1 marca 2015 roku kolejnym etapem przebudowy Trasy W-Z zostanie wyłączona dla ruchu pojazdów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 12 ton część centralna Łodzi ograniczona ulicami: Al. Włókniarzy – Al. Jana Pawła II – Pabianicka - Paderewskiego – Broniewskiego – Al. Śmigłego Rydza – Kopcińskiego – Al. Palki – Strykowska – Inflancka – Łagiewnicka - Sikorskiego – Al. Włókniarzy.
28.02.2015
Śródmieście
Śródmiejscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na policjanta”. Na skutek tego przestępstwa pokrzywdzona kobieta straciła 30.000 złotych. Oto portret pamięciowy prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Dzielnej 12 w Warszawie.
28.02.2015
Mińsk Mazowiecki
Policjanci zespołu wywiadowczego zatrzymali opla omegę, którym podróżowało dwóch młodych mężczyzn. Podczas kontroli jednego z nich wywiadowcy znaleźli i zabezpieczyli działkę marihuany, ukrytą w ubraniu roboczym. Dodatkowo okazało się, że 22-latek nie miał żadnych uprawnień do kierowania samochodem. Podejrzany usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania środków odurzających w postaci marihuany. Mężczyzna dobrowolnie poddał się karze.
28.02.2015
Nowy Dwór Mazowiecki
Policjanci z nowodworskiej prewencji zatrzymali 2 mężczyzn, mieszkańców naszego powiatu, którzy podejrzani są o posiadanie środków odurzających. Fukcjonariusze zabezpieczyli ok. 2 gramów narkotyków. Część ukryta była w liściach na trawniku a reszta w mieszkaniu zatrzymanych. Podejrzani usłyszeli już zarzuty i grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.
28.02.2015
KSP
Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starszych mieszkańców Warszawy. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych, że mogą do nich telefonować osoby podszywające się pod członków rodziny. Osoby te mogą prosić o pieniądze, które mają im pomóc w rozwiązaniu nagłego problemu. Nie pozwólmy, aby w ten sposób nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia. Porozmawiajmy z nimi o oszustach.
28.02.2015
KSP
Stołeczni policjanci uczcili dziś Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Przed tablicą pamiątkową usytuowaną na budynku Pałacu Mostowskich wystawiono wartę honorową. Komendant Stołeczny Policji insp. Michał Domaradzki złożył wiązankę kwiatów i zapalił znicz.
28.02.2015 film
KSP
Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji zatrzymali 41-letnią Monikę G., poszukiwaną na podstawie dwóch Europejskich Nakazów Aresztowania wydanych przez niemieckie organy ścigania. Kobieta była poszukiwana w celu odbycia kary pozbawienia wolności za kradzieże na tzw. administratora.
28.02.2015
Komenda Stołeczna Policji wspólnie z Kuratorium Oświaty w Warszawie oraz Biurem Edukacji Urzędu m.st. Warszawy organizuje w roku szkolnym 2014/2015 - IV Edycję konkursu pn. „Policjanci są wśród nas”.
27.02.2015
Mokotów, Ursynów, Wilanów
Policjanci z mokotowskiej komendy poszukują zaginionego Krzysztofa Wencel. Mężczyzna wczoraj wieczorem oddalił się z samochodu zaparkowanego przy ulicy Stępińskiej i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszyscy, którzy wiedzą coś o jego losie lub widzieli go w ostatnim czasie, proszeni się o kontakt z funkcjonariuszami.
27.02.2015
Ochota, Ursus, Włochy
Policjanci z Ochoty gościli w komendzie przy ulicy Opaczewskiej uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 264 oraz wolontariuszy z Akademii Przyszłości. Wizyta była doskonałą okazją do przypomnienia o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, a także zaprezentowania miejsca codziennej służby policjantów.
<<
<
1
...