Zatrzymany "Jan III Sobieski" - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany "Jan III Sobieski"

Data publikacji 18.08.2010

Funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego dostali zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejscu zastano pokrzywdzoną i jej syna. Twierdzili, że nietrzeźwy ojciec znęca się nad nimi i grozi im pozbawieniem życia. W czasie interwencji 50-letni mężczyzna zachowywał się agresywnie. Mówił policjantom, że nazywa się „Jan III Sobieski”. Dariusz J. mając we krwi ponad 2 promile alkoholu trafił na izbę wytrzeźwień. Usłyszał zarzuty znęcania się nad rodziną. Wkrótce za swój czyn odpowie przed sądem. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj prokurator zastosuje wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Przed południem policjanci z wolskiej komendy dostali zgłoszenie o awanturze domowej. Natychmiast na miejsce wysłano patrol Policji. Pod blokiem zastano 19-latka. Poinformował on mundurowych, że w mieszkaniu jest nietrzeźwy ojciec, który wszczął awanturę i grozi rodzinie pozbawieniem życia.

Gdy policjanci chcieli ustalić tożsamość sprawcy, ten odpowiedział mundurowym, że nazywa się „Jan III Sobieski”. 50-letni Dariusz J. został zatrzymany i przewieziony do komendy. Badanie alkomatem wykazało, że we krwi ma ponad 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znęcania się psychicznego i fizycznego nad rodziną. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj prokurator zastosuje wobec 50-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

 

ak, jb


 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 3.79 MB)