8,5 grama marihuany ukrywała w bieliźnie - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

8,5 grama marihuany ukrywała w bieliźnie

Data publikacji 30.06.2009

22-letnia Katarzyna G. wspólnie z trójką znajomych jechała peugeotem. Samochód został zatrzymany do kontroli przez funkcjonariuszy z komisariatu w Wesołej. I w tym właśnie momencie dla młodej kobiety przejażdżka się zakończyła. Policjanci zatrzymali 22-latkę, ponieważ posiadała przy sobie narkotyki. 10 działek marihuany o wadze 8,5 grama skrywała w bieliźnie. Grozi jej do 3 lat więzienia.

Funkcjonariusze z komisariatu w Wesołej otrzymali informację na temat narkotyków, które mogą posiadać przy sobie osoby poruszające się peugeotem . Policjanci natychmiast podjęli działania.

Bardzo szybko zlokalizowali samochód i po chwili zatrzymali go do kontroli. W aucie poza kierowcą była trójka pasażerów. Podczas wykonywania czynności okazało się, że mężczyźni w odróżnieniu od 22-letniej kobiety nie mają nic na sumieniu. Katarzyna G. posiadała przy sobie narkotyki. 10 osobno opakowanych działek marihuany ukrywała w bieliźnie.

Susz został zabezpieczony, a 22-latka trafiła do policyjnego aresztu. Po zważeniu okazało się, że Katarzyna miała 8,5 grama marihuany. W dochodzeniówce usłyszy zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

dt, jw