Eliminacje Kynologicznych Mistrzostw Polski - Aktualności - Komenda Stołeczna Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Eliminacje Kynologicznych Mistrzostw Polski

Data publikacji 30.06.2009

Zakończyły się eliminacje na szczeblu komendy stołecznej Policji do „Kynologicznych Mistrzostw Polski”. Przewodnicy ze swoimi czworonogami rywalizowali w trzech kategoriach. Najlepsi już niedługo zmierzą się w Sułkowicach w Zakładzie Kynologii Policyjnej Centrum Szkolenia Policji w finale ogólnopolskim.

W komendzie stołecznej Policji zakończyły się eliminacje do „Kynologicznych Mistrzostw Polski”. W eliminacjach wystartowali przewodnicy ze swoimi czworonogami reprezentującymi jednostki garnizonu stołecznego.

W trakcie zawodów przewodnicy z psami rywalizowali w trzech kategoriach: praca węchowa-podjęcie przez psa tropu śladu człowieka, torowanego na różnorodnym podłożu,
ogólne posłuszeństwo psa i ćwiczenia obrończe.

Po podsumowaniu wyników okazało się, że: pierwsze miejsce zajął sierż. szt. Andrzej Wawszczak z psem ROCH z KPP Legionowo, drugie st. sierż. Paweł Wałachowski z psem TAROL z KPP Otwock i trzecie sierż. szt. Wilarski Dariusz z psem RECHOT z KPP Legionowo.

Komendę stołeczną Policji w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Zakładzie Kynologii Policyjnej Centrum Szkolenia Policji w Sułkowicach reprezentować będą: sierż. szt. Andrzej Wawszczak z psem Roch z KPP Legionowo i st. sierż. Paweł Wałachowski z psem Tarol z KPP Otwock.

Najlepszym gratulujemy, a przegranym życzymy osiągnięcia lepszych wyników w przyszłym roku.

dt